Studio Kulinarne COOK CLUB już otwarte!

Cook Club to miejsce stworzone z pasji do gotowania i pragnienia dzielenia się nią z innymi. Nasze studio znajduje się w kompleksie FABRYCZNA 13 w Krakowie, otoczone biurowcami i nowymi budynkami. Inspiracją do jego powstania były liczne zapytania dotyczące możliwości organizacji warsztatów kulinarnych w restauracjach i w centrum konferencyjnym CKF_13 na terenie kompleksu.

 • 100 m2 powierzchni do wykorzystania
 • 10 w pełni wyposażonych stanowisk kuchennych
 • Kamery nad stanowiskiem MASTER z możliwością transmisji live
 • Przestrzeń salonowa z biblioteczką kucharską
 • Wygodna przestrzeń konsumpcyjna mieszcząca 30 osób
 • Możliwość indywidualnej aranżacji dla aż 50 osób

Możliwości, jakie daje Cook Club:

 • dla klientów indywidualnych – wydarzenia z kalendarza (zapisy przez stronę)

W naszej ofercie wydarzeń znajdą się: warsztaty kulinarne, barmańskie, kreatywne (fotografia kulinarna, ceramika, dekoracje florystyczne/dekoracje stołu) połączone z degustacją, degustacje alkoholowe, food pairingowe (zarówno z winem, mocnymi alkoholami i koktajlami).

Wydarzenia będą organizowane dla wszystkich grup wiekowych: rodzinne (opiekun+dziecko od 2-7lat), dla dzieci (8-12lat), nastolatków (13-17lat) oraz dorosłych (18-99lat)

Warsztaty będą kompleksowe. Będą obejmować zakres danego regionu kraju/składnika/danej diety, w taki sposób, by dać odbiorcy szeroki wachlarz informacji z danego tematu.

 • dla firm

Idealny sposób na integracje pracowników. Przestrzeń studia może posłużyć jako przyjemne miejsce na spotkania, szkolenia dla pracowników firmy. Możliwość organizacji wigilii i innych wydarzeń integracyjnych i okolicznościowych. Możemy ugościć grupy do 50 osób – większe zapraszamy do innych obiektów na terenie kompleksu FABRYCZNA 13 – restauracji: Pino, Nowa Wytwórnia, Destilo oraz do Centrum Konferencyjnego Fabryczna, które może przyjąć grupy nawet do 1000 osób.  

Zaproś swoich pracowników na niezwykłe wydarzenie, które zacieśni więzy i poprawi jakość współpracy. To Ty wybierasz, czy przygotujecie wspólny czterodaniowy posiłek; będziecie rywalizować w konkursie kulinarnym; ugasicie pragnienie na barmańskich warsztatach DIY lub spróbujecie fantastycznych win na degustacji sommelierskiej.

 • wynajem przestrzeni

Chciałbyś poprowadzić swoje warsztaty, ale nie masz do tego miejsca? Chcesz nagrać film kulinarny, ale nie masz wystarczającej infrastruktury? Marzysz o sesji fotograficznej w kulinarnej aranżacji (lub innej)? Chciałbyś zrobić prezentację produktu/sprzętu z możliwością pokazania jego potencjału?

Masz inne pomysły? Jesteśmy w stanie opracować ofertę dla każdej formy wydarzeń, które chciałbyś u nas zrealizować.

 • oferta dla szkół i przedszkoli

Warsztat kulinarny dla grup szkolnych to fascynujące połączenie przygody kulinarnej z nauką i zabawą! Podczas spotkania, uczestnicy będą mieć okazję gotować na specjalnie dostosowanych stanowiskach kulinarnych, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora.

Nasze zajęcia kładą nacisk na wykorzystanie wszystkich zmysłów, rozwijanie umiejętności manualnych i samodzielności, a także przekazywanie ciekawych informacji o produktach.

Menu warsztatu będzie indywidualnie dobrane do grupy wg preferencji, wieku i umiejętności uczestników.

 • Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Wyjątkowe połączenie kulinarnej przygody z zabawą i nauką! Podczas 2-godzinnego wydarzenia dzieci pod okiem naszych trenerów przygotowują danie główne oraz deser, które później spożywają w naszej przytulnej jadalni. Na zakończenie przyjęcia celebrujemy razem z jubilatem/jubilatką przy świeczkach i odśpiewujemy “100 lat”! Nasza oferta obejmuje różnorodne dania kuchni świata o różnym stopniu trudności (przesyłamy wykaz dostępnych menu po kontakcie przez formularz).

 • Imprezy prywatne

Szukasz miejsca na celebrację wydarzeń: urodziny, rocznice, jubileusze? Chciałbyś zorganizować imprezę dla grupy: wieczór panieński, kawalerski, dla przyjaciół, rodziny? Jesteśmy dla Ciebie! To Ty wybierasz jaką formułę mamy zrealizować: posiłek podawany do stołu dla Twoich gości, warsztaty kulinarne, alkoholowe, degustacje czy w formie rywalizacji. Możemy zaproponować dla Ciebie możliwości według Twoich oczekiwań. Istnieje również możliwość łączenia wydarzeń: wydarzenie u nas + obiad/kolacja w restauracji na terenie kompleksu FABRYCZNA 13. Ty decydujesz czego potrzebujesz, my to realizujemy. Czekamy na wiadomość.

Rezerwacje na stronie internetowej:

https://www.cookclub.com.pl/