LOGO-BIA-COOK

COOK CLUB – studio kulinarne

Cook Club to miejsce stworzone z pasji do gotowania i pragnienia dzielenia się nią z innymi. Nasze studio znajduje się w kompleksie FABRYCZNA 13 w Krakowie, otoczone biurowcami i nowymi budynkami. Inspiracją do jego powstania były liczne zapytania dotyczące możliwości organizacji warsztatów kulinarnych w restauracjach i w centrum konferencyjnym CKF_13 na terenie kompleksu.

  • 100 m2 powierzchni do wykorzystania
  • 10 w pełni wyposażonych stanowisk kuchennych
  • Kamery nad stanowiskiem MASTER z możliwością transmisji live
  • Przestrzeń salonowa z biblioteczką kucharską
  • Wygodna przestrzeń konsumpcyjna mieszcząca 30 osób
  • Możliwość indywidualnej aranżacji dla aż 50 osób

Kontakt / Rezerwacje

Możliwości, jakie daje Cook Club:

 

Dla Klientów indywidualnych

wydarzenia z kalendarza (zapisy przez stronę)

W naszej ofercie wydarzeń znajdą się: warsztaty kulinarne, barmańskie, kreatywne (fotografia kulinarna, ceramika, dekoracje florystyczne/dekoracje stołu) połączone z degustacją, degustacje alkoholowe, food pairingowe (zarówno z winem, mocnymi alkoholami i koktajlami).

Wydarzenia będą organizowane dla wszystkich grup wiekowych: rodzinne (opiekun+dziecko od 2-7lat), dla dzieci (8-12lat), nastolatków (13-17lat) oraz dorosłych (18-99lat)

Warsztaty będą kompleksowe. Będą obejmować zakres danego regionu kraju/składnika/danej diety, w taki sposób, by dać odbiorcy szeroki wachlarz informacji z danego tematu.

 

Dla firm

Idealny sposób na integracje pracowników. Przestrzeń studia może posłużyć jako przyjemne miejsce na spotkania, szkolenia dla pracowników firmy. Możliwość organizacji wigilii i innych wydarzeń integracyjnych i okolicznościowych. Możemy ugościć grupy do 50 osób – większe zapraszamy do innych obiektów na terenie kompleksu FABRYCZNA 13 - restauracji: Pino, Nowa Wytwórnia, Destilo oraz do Centrum Konferencyjnego Fabryczna, które może przyjąć grupy nawet do 1000 osób.  

Zaproś swoich pracowników na niezwykłe wydarzenie, które zacieśni więzy i poprawi jakość współpracy. To Ty wybierasz, czy przygotujecie wspólny czterodaniowy posiłek; będziecie rywalizować w konkursie kulinarnym; ugasicie pragnienie na barmańskich warsztatach DIY lub spróbujecie fantastycznych win na degustacji sommelierskiej. 

 

Wynajem przestrzeni

Chciałbyś poprowadzić swoje warsztaty, ale nie masz do tego miejsca? Chcesz nagrać film kulinarny, ale nie masz wystarczającej infrastruktury? Marzysz o sesji fotograficznej w kulinarnej aranżacji (lub innej)? Chciałbyś zrobić prezentację produktu/sprzętu z możliwością pokazania jego potencjału?

Masz inne pomysły? Jesteśmy w stanie opracować ofertę dla każdej formy wydarzeń, które chciałbyś u nas zrealizować.

 

Oferta dla szkół i przedszkoli

Warsztat kulinarny dla grup szkolnych to fascynujące połączenie przygody kulinarnej z nauką i zabawą! Podczas spotkania, uczestnicy będą mieć okazję gotować na specjalnie dostosowanych stanowiskach kulinarnych, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora.

Nasze zajęcia kładą nacisk na wykorzystanie wszystkich zmysłów, rozwijanie umiejętności manualnych i samodzielności, a także przekazywanie ciekawych informacji o produktach.

Menu warsztatu będzie indywidualnie dobrane do grupy wg preferencji, wieku i umiejętności uczestników.

 

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci

Wyjątkowe połączenie kulinarnej przygody z zabawą i nauką! Podczas 2-godzinnego wydarzenia dzieci pod okiem naszych trenerów przygotowują danie główne oraz deser, które później spożywają w naszej przytulnej jadalni. Na zakończenie przyjęcia celebrujemy razem z jubilatem/jubilatką przy świeczkach i odśpiewujemy “100 lat”! Nasza oferta obejmuje różnorodne dania kuchni świata o różnym stopniu trudności (przesyłamy wykaz dostępnych menu po kontakcie przez formularz).

 

Imprezy prywatne

Szukasz miejsca na celebrację wydarzeń: urodziny, rocznice, jubileusze? Chciałbyś zorganizować imprezę dla grupy: wieczór panieński, kawalerski, dla przyjaciół, rodziny? Jesteśmy dla Ciebie! To Ty wybierasz jaką formułę mamy zrealizować: posiłek podawany do stołu dla Twoich gości, warsztaty kulinarne, alkoholowe, degustacje czy w formie rywalizacji. Możemy zaproponować dla Ciebie możliwości według Twoich oczekiwań. Istnieje również możliwość łączenia wydarzeń: wydarzenie u nas + obiad/kolacja w restauracji na terenie kompleksu FABRYCZNA 13. Ty decydujesz czego potrzebujesz, my to realizujemy. Czekamy na wiadomość.

GALERIA