Andrzejki na Fabrycznej 13! Party z wróżbami!

Zapraszamy na strasznie fajne ANDRZEJKI na Fabrycznej 13! 25 listopada w sobotę zamienimy się w centrum dowodzenia przyszłością w rytmie muzyki do tańczenia. Spotkacie wróżkę z jej magicznymi kartami tarota, DJ Andrzeja, futurystyczne koktajle, które (tak jak wróżka) naprawdę namieszają Wam w głowie… Zabierzcie znajomych i wpadnijcie na Fabryczną 13 po porcję dobrej zabawy. Tu się spotykamy!

Imprezowy rozkład jazdy:

DATA: 25 listopada

Miejsce: Utopia Vodka Bar, poziom -1

Godzina: 19:00

Wstęp: Wolny!

Czym Was oczarujemy?

Dobrą muzyką 🪩 (gra DjAndrzej) i niezłym drinkiem w Utopia Vodka Bar. Jest nowa karta koktajli! Okrutnie ☠️ mocna i horrorystycznie zaskakująca.

Poznaj swoją przyszłość – odwiedź wróżkę i daj się wypowiedzieć 🎴 Tarotowi! Ktoś Ci podpał, zauroczył Cię? Są na to zaklęcia. 🪄

Poczekaj! Masz na imię Andrzej, Andrei, Anders, Andrew? Tego dnia na Fabrycznej 13 będą Ci sprzyjać wszystkie ✨ gwiazdy! Przygotowaliśmy dla Was – Andrzejów, powitalne shoty i darmowe wejściówki do Muzeum Fabryka Wódki!

Dla wszystkich Gości spoza Krakowa nasz wspaniały 4* hotel Mercure Kraków Fabryczna City przygotował wyjątkową ofertę pobytową ze śniadaniem i obiadokolacją. Andrzejki w Krakowie? Tylko na Fabrycznej 13 w komfortowym miejscu z dużymi apartamentami, pełnowymiarowym basen, saunarium, grotą solną i siłownią. Zapraszamy!

pokój hotelowy / hotel Mercure Kraków Fabryczna City