Oktoberfest na Fabrycznej 13

Zapraszamy na pierwszy w historii Oktoberfest w Nowej Wytwórni na Fabrycznej 13 🥳

👉 Mamy dla Was 1000 LITRÓW piwa marcowego 🍺 uwarzonego specjalnie na tę okazję. Będzie się lało i będzie się działo do opróżnienia tanków ⛽️ A wieść o naszym feście dotrze daleko poza granice Bawarii 🏔🪐

👉 Jeśli jesteście fanami dobrego piwa w dużej ilości i w dużych objętościach, macie słabość do kiełbasek i golonki i uwielbiacie siedzieć przy wielkich stołach z przyjaciółmi – musicie nas odwiedzić – najlepiej w większym gronie.

🔜 Święto piwa i święto piwnego jedzenia startuje 17 września i potrwa do 2 października. Co przygotowaliśmy dla Was na te 14 dni w naszym browarze, świeżym kraftem płynącym?

🍻 17 WRZEŚNIA MÓWIMY PROST 🍻

Startujemy hucznie z imprezą! Zaprosiliśmy DJa, żeby przygrywał Wam skoczne kawałki, idealne do picia piwa, rozmawiania a następnie – jodłowania! Będzie można potańczyć (ew. pojodłować) na parkiecie na poziomie -1.
Start imprezy: 19:00

🍺PIWO MARCOWE FESTIWALOWE🍺

Specjalnie na Oktoberfest nasi certyfikowani piwowarzy uwarzyli 1000 litów piwa marcowego. To tradycyjne, niemieckie piwo, warzone przez bawarskich browarników na Oktoberfest właśnie. Cechuje się intensywnymi aromatami tostowo-herbatnikowymi z charakterystycznym akcentem opieczonej skórki od chleba.

Serwujemy w bawarskim kuflu 1l – 25 zł
Szklanka 0,4l – 13 zł

Ponadto możecie spróbować innych naszych kraftów, które warzymy na miejscu: Czeski Pils, Amerykańska Pszenica, Cold IPA, Hazy IPA, Pszenica Mango i Marakuja, Fruity Ale, Imperialny Porter Bałtycki, Imperialny Porter Bałtycki Coffee Edition, Imperialny Porter Bałtycki Bourbon Barrel Aged

🍖 DAS JEDZENIE 🍖

Nie ma Oktoberfest bez bawarskiego menu, które jest bardzo bliskie polskim podniebieniom. W specjalnej wkładce znajdziecie m.in.
🌭CURRYWURST (kiełbasa, wiadomo)
🍖SCHWEINHAXE (specjalna golonka)
🧀KÄSESPÄTZLE (kej-ze-szpec-le /kluseczki/nauczymy Was wymowy)
🥖FLAMMKUCHEN (chlebek z boczkiem)
🐟 BISMARCKHERING (śledzik)

WSTĘP: BEZPŁATNY
Rezerwacja stolików:
667 100 160 I browar@nowawytwornia.pl

PROST! SERVUS! AUF WIEDERSEHEN!